1 / 10
Sony tc-209 sd
2.800 МКД
Цената е фиксна
19.11.2022 18:00

Ѓорче Петров / Скопје

Dek na sony proizveden 1977 god. Eden od retki dekovi koj ima golem AC motor. dodeka drugite koristat dc motori. Ima dolbi b, preden alu panel, dim(430x170x320),tezok neverojatni 12kg.nema steluvanje na brzina na motor pa kasetata e konstantno na ista hercaza. Ima line out koj ovozmozuva jacinata na zvukot da ja podesuvate preku dekot.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070293542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам