1 / 12
MINI COUNTRYMAN 1.6 Benz 2012 God One Edition
2 €
24.03.2023 21:45

Штип / Штип

Марка:

Mini

Модел:

Countryman

Година:

2012

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

72 kw / 98 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Mini countryman 1.6 benz 2012 God. ONE EDITION NAVIGACIJA. Servisna kniska 182.000 km Oprema.
Navigacija.
Klima.
Ambient svetla.
Ksenon.
komandi na volan. Bord kompjuter
Tempomat. Abs. Esp. . Mnogu druga oprema Uvezena od holandija ocarineta ates xomologacija do registracij

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
78473987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам