sony ccd-v6000e hi8 pro
300 €
Цената е фиксна
28.09.2022 17:13

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

se prodava nova neotpakuvana nekoristena

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

kate
Потврден огласувач
075457004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам