1 / 6
Iphone 12 pro max
750 €
03.12.2022 15:19

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 12 pro max

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava iphone 12 pro max , telefonot e bez grebnatina nikogas ne e otvoran so fast charger polnac , moze zamena za 12 pro ili 13 pro

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Dario Manev
Потврден огласувач
071322654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам