1 / 1
Elektronski klavir
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.10.2022 10:48

Кисела Вода / Скопје

Prodavam elektronski klavir, ispraven, sochuvan, kako nov, ne e koristen.
Kontakt 077917277 Goran

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077917277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам