1 / 2
Samsung s9+
160 €
19.09.2022 13:18

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy s9+

Боја:

Black

Интерна меморија:

512 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Telefonot e dobro ocuvan,160eu bez zameni
078279268

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
078279268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам