1 / 8
Prodavam trosoben stan vo Gevgelija so vgradena sauna
По Договор
01.02.2023 20:20

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2012

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Nako Vardarski

Prodavam luksuzen trosoben stan vo Gevgelija vo odlicna sostojba na 1 kat so privaten parking i obezbedeno licno parking mesto. 70m2 vnatresno plus 5m2 balkon. Stanot ima vgradeno sopstveno parno na struja i vgradena finska sauna. Po baranje kje Vi pratime video od stanot na Viber.

Cena po dogovor.

Info na tel. 071 304 525 - Mare (Vrtete samo na ovoj broj)

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Vasko
Vancho Pitosheski 10 - Ohrid, Gjorche Petrov 12 - Skopje
Потврден огласувач
072260966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам