1 / 9
PRODAVAM TABLET SAMSUNG GALAXY TAB 3
9.800 МКД
27.01.2023 20:48

Аеродром / Скопје

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

8" инчи

Tabletot e kako nov nikad ne e pagjan i nisto ne e menjato na nego, so polnjac.
S2 amoled mnogu dobar i kvaliteten tablet.
Nov e kupen 25000den a se prodava za 9500den

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

BANE
Потврден огласувач
070260585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам