1 / 4
Se prodava na delovi po dobra cena
100 €
18.09.2022 16:55

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

1993

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Na delovi po dobra cena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
070465268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам