1 / 4
Detska Kolicka Cangaroo
По Договор
05.12.2022 11:02

Карпош / Скопје

Kolickata e vo eksta sostojba i solidno zacuvana. So nea idat site dodatoci: Transporter, Tasna, prekrivka vo slucaj za dozd i prekrivka protiv komarci. Cena po dogovor

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

.
Потврден огласувач
071328143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам