1 / 3
СЕ ПРОДАВА/ИЗДАВА ПЛАЦ
По Договор
18.09.2022 18:18

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

2766 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава/издава плац со маркица за градба со намена индустрија Г2, Г3, Г4 на самиот пат Кавадарци-Неготино, во с. Марена. Квадратура 2766м2. Плацот е израмнет, тампониран и ограден. Цена по договор.
За повеќе информации: 070/259 378-Тони; 075/ 829 944-Грозданка.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Grozdanka
Потврден огласувач
075829944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам