1 / 9
Mercedes E270
6.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.12.2022 13:00

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 270

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Mercedes e270 elegance
Registriran
i servisiran pred 4000km
Parking senzori napred/nazad
Senzor za svetla
Prskalki na farovi
Senzor na brisaci
Greaci na sedista
Kozni sedista
Harman/Kardon LOGIC7 sound system
CD Changer x6
18" mercedes felni sport packet
4novi zimski gumi 245/40/
Atest folii
Xenon/Bixenon svetla
Poveke info na 071634449

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

xxx
Потврден огласувач
071634449
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам