1 / 4
Komoda nova
16.000 МКД
07.12.2022 18:29

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova komoda so dimenzii dolzina 200 sm visina 58 sm I sirina 44 sm Kako nova koristena 4 meseci so komodata ODI I biroto 4000 den Ako ste zainteresiran povejke sliki na viber mozi dostava I po kargo

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
075397776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам