1 / 11
Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka
23.000 €
Цената не е фиксна
23.500 €
26.11.2022 20:13

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka.
Vilata raspolaga so 62m2-vnatresna povrsina koja e na dva kata i dvorno mesto 1200m2 povrsina so lozje i ovostarnik.
Celoto zemjiste e legalizirano so sredeni dokumenti.Ima struja,voda,kanalizacija.Pristapot do vilata e po asfaltiran i osvetlen pat.

Poveke info na broj 077-446-740
I dogovor okolku cenata

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

David
Потврден огласувач
077446740
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам