1 / 4
PRODAVAM NOVI POLARNI KEBINJA SO DIMENZII 100/150 NA GOLEMO
300 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.10.2022 15:02

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM NOVI POLARNI KEBINJA SO DIMENZII 100/150 NA GOLEMO KAKO NA SLIKITE

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

Се продава од:

VIBER
1615
Потврден огласувач
123456789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам