1 / 3
Karabini od temel do krov i renoviranje
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.11.2022 17:53

Куманово / Куманово

Категорија:

Инженеринг, Техничари

Пол :

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Други јазици

Компјутерски вештини :

Добро

Karabini

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Mate
Потврден огласувач
076757820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам