1 / 3
Detski velosiped
3.500 МКД
08.10.2022 16:02

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

Se prodava malku koristen i mnogu sochuvan detski velosiped so 6 brzini.
070553819

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

st
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам