1 / 1
Konkurs - Конкурс
По Договор
26.09.2022 14:22

Куманово / Куманово

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Албански

Компјутерски вештини :

Доволни


Konkurs

Kompania Ndertimore Eu Bau GmbH Kumanove, ne kuader te hapjes se firmes se re hap konkurs pune per:

4 mjeshter ndertimi
4 puntore ndertimi

Kanditatet duhet:

Te jene te perkushtuar ne pune
Te kene pervoje pune te mire ne ndertim
Te jene bashkpunues dhe respektues ndaj punes

Per aplikim duhet te dergoni te dhenat tuaja ( emri,mbiemri, mosha, vendbanimi dhe nr. telefonit) ne

email: eu-bau-gmbh@outlook.com ose mesazh ne numrin e telefonit:
+389 75 349 047
+49 157 528 013 ( whats app ose Viber)
КОНКУРС

Градежната компанија Eu Bau GmbH Куманово, како дел од отворањето на новата компанија, отвора конкурс за вработување на:

4 градежени мајстори
4 градежни работници

Кандидатите треба:

Да се ​​биде посветен на работата
Да имат добро работно искуство во градежништвото
Да бидат кооперативни и со почит кон работата

За да аплицирате, мора да ги испратите вашите податоци (име, презиме, возраст, место на живеење и телефонски број) на

е-пошта: eu-bau-gmbh@outlook.com или порака на телефонскиот број:
+389 75 349 047
+49 157 528 013 (whatts app или Viber)

Категорија: Вработување / Нудам работа

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам