1 / 12
AUDI A6 1.9TDI 110KS 1998GOD MAKSIMALNO CUVANA REGISTRIRANA
787.878.788 €
25.10.2022 10:33

Валандово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

_____PRODADENA_____
AUDI A6 1.9TDI 110KS 1998GOD
DOMAKINSKI CUVANO
REGISTRIRANA
SITE SERVISI NAVREME PRAVENI
NAPRAVEN GOLEM SERVIS
POSEDUVA FULL OPREMA
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
DVOZONSKA KLIMA
ESP SISTEM PROTIV PROLIZGUVANJE
ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
ELEKTRIKA NA SEDISTA
TONIRANI STAKLA
AL BANDAZI ORGINAL AUDI
VOZILOTO SE GLEDA NA SAMITE SLIKI
077974-031
075256-198

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MILUSHEV
Потврден огласувач
077974031
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам