1 / 2
Se prodava pojacalo reciver HARMAN/KARDON AVR 20
10.000 МКД
Цената е фиксна
20.09.2022 21:18

Кисела Вода / Скопје

Se prodava reciver -pojacalo HARMAN/KARDON AVR20 SO DALECINSKO
tel za kontakt 070 335384

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Tanja
Потврден огласувач
070335384
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам