1 / 8
Piaggio 400 ie
По Договор
06.12.2022 12:17

Струга / Струга

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

piaggio 400 ei

Километри:

45000

Se prodava Piaggio 400 ie so Ch dok moze da se registrira povejce inf na tell

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам