1 / 8
Одлична Куќа на Марко Цепенков
114.000 €
07.12.2022 13:53

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

163 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

220 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2014

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2 независни влезови, можзе да се користи како посебни станови...За повеќе инфо Александар агенција за недвизности Енхелеја...

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ENHELEJA Agencija za Nedviznosti
TC AMAM LOKAL 116
Потврден огласувач
075436991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам