1 / 1
Displej za mitsubishi space star
По Договор
19.09.2022 10:54

Неготино / Неготино

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Друг модел

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Displej za mitsibushi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
075293862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам