1 / 2
Gold Wing 1800
18.000 €
03.10.2022 13:00

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

2012

Модел:

GoldWing 1800

Километри:

35000

Motorciklot e vo odlicna sostojba, pominati 40000 km.
tel : 00389 75 232 894 Kire Ohrid

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Pupaleski Kire
Потврден огласувач
0038975232894
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам