1 / 5
SUZUKI CELERIO LF
100 €
Цената не е фиксна
19.09.2022 11:43

Берово / Берово

Марка:

Suzuki

Модел:

Celerio

Година:

2017

Гориво:

Бензин

Километри:

10000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

ПРОДАВАМ SUZUKI CELERIO LF
НАЈВИСОКО НИВО НА ОПРЕМА
КУПЕНА ВО МАКЕДОНИЈА - ПРВ СОПСТВЕНИК
НОВИ ЗИМСКИ ГУМИ 4 БРОЈА
НОВИ ЛЕТНИ ГУМИ 4 БРОЈА
ПОМИНАТИ ВКУПНО 13.000 КМ
ГАРАЖИРАНА И ДОМАКИНСКИ ЧУВАНА
ПОТРОШУВАЧКА 5 ЛИТРИ НА 100 КМ БЕНЗИН
БАРАЈ САМО НА ДОЛНИОТ БРОЈ
ТЕЛ. 076 208 257 МИТКО
ТЕЛ. 076 208 257 МИТКО
ТЕЛ. 076 208 257 МИТКО
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

ФЕМИЛИ ШОП
Потврден огласувач
076344370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам