1 / 3
Роуд велосипед Каприоло
450 €
Цената е фиксна
06.12.2022 09:59

Аеродром / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

24 "

Продавам скоро нов Firebird (2018)возен околу 300 км ,со нови Швалб Лугано гуми,со сервисна книшка,рам 61 см.
Опрема на сликата.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
078274919
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам