1 / 7
Fiat Punto
11 €
06.10.2022 14:38

Валандово

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

55000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Delovi za fiat punto

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
+38978580400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам