1 / 4
Нов Деловен простор
15 €
12.11.2022 17:26

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

90 m²

Греење:

Друго

Се издава нов деловен простор погоден за повеќе намени, на само 100м од Градски плоштад Слобода позади ОУ. Ванчо Прќе

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Мане
Потврден огласувач
070210714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам