1 / 7
Opel Insignia SE 2.0 CDTI ecoFLEX 130 ps
7.200 €
Цената не е фиксна
10.10.2022 12:14

Куманово / Куманово

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Opel Insignia 2.0 CDTI ecoFlex со 130 коња.

Редовно сервисирана и одржувана, регистрирана и сервисирана до Март 2023 година.

Поседува и зелен картон до 04.10.2022 година.

Можна замена за:
* VW Polo IV 2005-2009 (facelift), со 1.4 TDI и 5 врати
* Opel Corsa D 2006-2010, со 1.3 CDTI и 5 врати

Од опрема поседува (SE ниво на опрема):
Зачуван кожен ентериер со црна перфорирана кожа
Греење на предни седишта
Ладење на возачко седиште
Bi-xenon farovi
Corner lights - со H7 сијалица
Навигација на CD
Автоматско затемнување на ретровизори
Електрика на сите стакла
2-зонска автоматска клима (климатроник)
Мултифункционален кожен волан
Темпомат
Hands-free разговарање и контрола на мобилен телефон - бежично
Гласовни команди
18" оригинал бандажи со гуми 2019 година
Сензор за дожд
Сензор за светла
AUX
Autohold

Договор за цена на лице место

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Boris
Потврден огласувач
077702951
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам