1 / 10
SCANIA R450 EURO 6
По Договор
21.10.2022 15:48

Штип / Штип

SE PRODAVA SCANIA EURO 6 R450 SO 800 000 KM.
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA, REDOVNO SERVISIRANO

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

VIKTOR
Потврден огласувач
070322935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам