1 / 9
Nikon D5300 + Nikkor AF-S DX 35mm F1.8
500 €
Цената е фиксна
14.10.2022 11:16

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Se prodava Nikon D5300 + Nikkor AF-S DX 35mm F1.8. Kamerata e maksimalno socuvana i bez nikakvi zabeleski. Doagja zaedno so: Polnac, Memoriska karticka, orginalna kutija od objektivot, CPL filter i torba za kamerata.

Povekje informacii na 075613666 /Viber/Whatsapp

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
075613666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам