1 / 5
LG K 30
2.700 МКД
Цената е фиксна
23.11.2022 11:34

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

LG

Модел:

K30

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Prodavam LG K30 so maska I zastitno staklo ,polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

usa
Потврден огласувач
076720677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам