1 / 6
ZTE Z982
4.200 МКД
23.11.2022 11:34

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

ZTE

Модел:

Z982

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Socuvan bez ogrebotini,so zastitno staklo I maska

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

usa
Потврден огласувач
076720677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам