1 / 7
ABRIHTER DIHT RAUSCHENBACH SCHWEIZ
1.800 €
28.11.2022 07:30

Куманово / Куманово

ABRIHTER DIHT RABOTNA SIRINA 600mm DVE BRZINI NA TRANSPORT NOV !!!! EL.MOTOR 5,5 KW SILNA PROFI MASINA VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

m.n
Потврден огласувач
071311483 - 070709731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам