1 / 3
KafeMat EASY SegaFredo
300 €
Цената не е фиксна
30.12.2022 10:12

Гази Баба / Скопје

Poluavtomat EASY na kapsula Segafredo kanistar za mleko i cokolado...

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Aleksandar (Acko)
Stajkovci
Потврден огласувач
078377377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам