1 / 12
AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2015 Godina
19.500 €
23.11.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

Q 3

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Cena : 19.500€
AUDI Q3 2.0 TDI 110 KW 2015 Godina
MARKA: AUDI
MODEL: Q3 2.0 TDI
PROIZVEDENO: 2015 GODINA
ZAFATNINA: 1.968 SM3
POMINATO: 175.000 KM
SILA NA MOTOR: 110 KW - 150 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
START STOP – HILL ASSIST - AUTO HOLD
DRIVE SELECT - AMBIENT LIGHTING
GREACI NA SEDISTA - LED SVETLA
KOMANDI NA VOLAN – NAVIGACIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA💰
UVEZENO OD GERMANIJA 🇩🇪
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
BEZ ZAMENI !!!
📲 IGOR 070-722-077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам