1 / 4
Polnac za laptop Type C univerzalen Apple 96W i drugi modeli
3.500 МКД
03.01.2023 09:26

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Polnac za laptop Type C univerzalen Apple 96W i drugi modeli

So apple logo

Kabelot e dolg 2 metra

Od 5V do 20V na max 4.8A

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
079 251 411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам