1 / 11
МОДЕРЕН АПАРТМАН
1 €
19.09.2022 16:57

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Струја

Спрат:

11 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

KLIMENT OHRIDSKI 15/31, BITOLA

Се изнајмува стан како нов во одлична состојба , комплетно е наместен во модерен стил со цела потребна покуќнина. Се наоѓа во строгиот центар на градот Битола , непосредно до Хотелот Епинал. Исклучиво е погоден за личности од бизнис афела, како и за млади брачни парови , по желба , странци, и за други кои сакаат комодитет. Се состои од поголема просторија дневна со трпезарија,кујна со застаклен панорамски дел со поглед на центарот на Битола, ходник, спална просторија со брачен кревет,купатило и голем панорамски балкон. Комплетно е опремен со потребната техника,сопствено парно греење, климатизиран,џакузи,интернет,телевизија, нов намештај , покуќнина и сл. , со поглед кон центарот на градот.
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

zoran georgievski
ul. kliment ohridski 15/31,
Потврден огласувач
+38975339051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам