1 / 11
Porsche panamera 4.8S
32.500 €
25.11.2022 15:17

Тетово / Тетово

Марка:

Porsche

Модел:

Panamera

Година:

2013

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

294 kw / 400 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Porsche panamera 4.8S god 2013 vo mnogu dobra sostojba so mnogu opremi se prodava na sfajcarski tabli… moze dase carini

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jusuf
Потврден огласувач
070827441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам