1 / 11
Rexton 2.7 xdi 4x4
4.950 €
Цената не е фиксна
5.000 €
19.03.2023 13:43

Велес / Велес

Марка:

Ssangyong

Модел:

REXTON

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Rexton 2.7 xdi 4x4
2007 god
270 000 km
Reduktor Brzi spori


dzipot e vo odlicna sostojba, jas go imam 6 godini I imam pominato 120 000km osven potrosen matrijal do sega nemal defekt.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pepi
Потврден огласувач
074602603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам