1 / 9
××× SEAT LEON 1.9 TDI ××× MODEL 2008 ×××
4.750 €
4.990 €
04.12.2022 17:13

Битола / Битола

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Seat Leon 1.9 TDI Sport, 5 brzini, 105 konjski sili.

Proizvedeno kraj na 2007, redizajn model 2008.

* Totalno perfektna sostojba.
Mozna sekakva proverka po izbor na kupecot.

UVEZENA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075880907
Испрати Е-маил до огласувачот

×× RENAULT LAGUNA 1.5 DCI ×× MODEL 2009 ×× 110 HP ××

4750 €

** HONDA ACCORD 2.2 CTDI ** FACELIFT MODEL 2008 **

5550 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам