1 / 9
MAZDA 3 1.6 HDI PERFORMANCE * FACELIFT MODEL 2008 * 110 HP
3.999 €
Цената е фиксна
26.11.2022 15:10

Битола / Битола

Марка:

Mazda

Модел:

3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA MAZDA 3 1.6 HDI, 80 KW.

PREVOZENI 170 000 KM, TIP TOP SOSTOJBA, ODLICNO SOCUVANA, TOTALNO ISPRAVNA.

PERFORMANCE VERZIJA, FULL OPREMA.
KEYLESS, 2 KARTICI.

UVEZENA SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075880907
Испрати Е-маил до огласувачот

×× RENAULT LAGUNA 1.5 DCI ×× MODEL 2009 ×× 110 HP ××

4750 €

*** MERCEDES A180 CDI *** FACELIFT MODEL 2010 ***

5300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам