1 / 12
VOLVO V50 D2 1.6D 2012GOD ,, PERFECT.
5.150 €
Цената не е фиксна
23.11.2022 09:17

Гостивар / Гостивар

Марка:

Volvo

Модел:

V50

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VOLVO V50 D2 1.6 DIZEL SO 114.PS SO NOVIOT MOTOR EURO 5. 2012GODINA....
KOLATA E KAKO OD SALON
SERVISIRAN KOMPLET ULJE FILTERI REBRASTI SET.KLINASTI KAIS.. GURTNI.KOMPLET...
BEZ DENAR VLOG ...4 NOVI GUMI REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON...UVOZEN E PRED 5 MESECI
195 ILJADI KM SO SERVISNA KNISKA FULL OPREMA I SFE SI FUNKSIONIRA......
....EXTRA CENA ZA KESS ..5150EVRA...

..........Moze i zamena......Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

XXX
Потврден огласувач
071837838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам