1 / 6
MAZDA CX7 2.2 175HP - PRV GAZDA
12.000 €
04.10.2022 13:00

Велес / Велес

Марка:

Mazda

Модел:

CX-7

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Возилото е во одлична состојба,купено од овластен Мазда салон во Македонија. Прв газда,возено на долги релации. Единствено прифатливо е само продажба,не се заменува.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kire
Потврден огласувач
070315703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам