1 / 12
VW POLO 1.2 BENZIN 2010G
5.850 €
Денес 08:31

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW POLO 1.2 BENZIN KOMPLETNO SERVISIRANO..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD ALL4

21850 €

FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

7450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам