1 / 10
Prodavam skii 125 cm i 140 cm i druga oprema
1 €
23.09.2022 09:01

Битола / Битола

Prodavam detski skii i cizmi
Erbacher 125 cm (3000 denari)
Blizzard RTX 140 cm (4000 denari)
Cizmi Salomon br.39 2/3 (25) (3000 denari)
Cizmi Salomon br.39 (24.5) - osteteni od dolu (1000 denari)
Steki 120 cm (1000 denari)

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
076260709
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам