1 / 12
Станови за краток престој и ноќевање
1.200 МКД
Цената е фиксна
07.10.2022 19:36

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Сава Ковачевиќ 47/S

Се изнајмуваат луксузни станови од 50м2 за краток престој и ноќевање во Населба Аеродром и Кисела вода , нови , луксузно средени , во кој ке се чувствувате како дома , хигиена на високо ниво и пријатна атмосфера .

3 часа : 20€
Ноќевање : 50€

РЕЗЕРВИРАЈТЕ НА БРОЈОТ : 070 - 329 - 957 ❗️❗️✅🔑

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Стан
Потврден огласувач
070329957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам