1 / 5
Rezervni delovi za Opel Astra G 1.6 16v
1 МКД
08.10.2022 20:41

Гевгелија / Гевгелија

Се продаваат половни делови за Опел Астра Г 1998 година
Компјутер
Мењач
Фарови
Врати со електрика итн..
Праќаме по карго.
24/7 достапни.
Контакт: 071-579-717

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070447814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам