1 / 5
Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI
По Договор
10.05.2023 09:38

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

118 kw / 160 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Delovi za Opel Insignia 2.0 CDTI
Za poveke inf na tel:
075 536 945 Martin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
075 536 945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам