1 / 4
ZMAJ 135
7.200 €
15.03.2023 17:55

Виница / Виница

ZMAJ 135 proizveden 1997 godina garaziran i dobro socuvan, kosa na kosogon so lager, troreden transporten lanec. Praven za Japonski pazar. Za povekje informacii na tel. 071 970 465.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
071970465
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам